Te așteptăm și pe DISCORD
Echipa Arizona2: click aici
Program Evenimente zilnice: click aici

Evenimente Speciale
Tombola Arizona2: click aici
PvP 1v1 Arizona2: click aici
PvP 7v7 Arizona2: click aici
GiveAway Arizona2: click aici

Propunere timp costume

În acest topic puteţi propune sugestii pentru îmbunătăţirea serverului.
SickPuppet
Membru AZ2
Membru AZ2

Joi Noi 08, 2018 9:06 pm

Propun ca toate costumele de pe sv sa aiba timp pe ele o saptamana durabilitate, inafara de perso evident, sa nu fie comm cu "esti prost perso o saptamana?" . (cu ocazia eventului dovlecilor si oualor de paste serverul e bombardat cu o tona de iteme si nu ai cui sa le vinzi) de la costume pana la animalutele cu rezistenta, mai circula banu nu doar la barbut, si daca vine un jucator nou are o sansa si el la a vinde ceva... si ar mai fi farma lumea daca ii trebe un pet cu aparari, sau bani sa cumpere unul

Propun tot aici sistem curele, 2-3 curele e suficient, una semiom una pv alta mobi, cat % si k pv decideti voi daca vreti sa luati in considerare ideea :geek: dar sa nu fie dropabile, afacerist sau ceva, sa nu le cumperi toate 3 in prima zi
Maasym
VIP AZ2
VIP AZ2

Joi Noi 08, 2018 9:32 pm

Pentru curea trebuie facut slot separat in inventar:).
Si daca se decide sa se adauge curea,de ce doar semi-om? Tinand cont de dmg ul slab in cei cu perso cu aparari de acum, 10% semi-om in plus nu cred ca te ajuta cu mare rahat.(Parerea mea).
Cred ca 2 curele ar fi perfect, una pentru cei ce farmeaza cu bonusuri PVM. Si una pvp mai exact generala , putin pv pe ea nu ar strica si niste tare impotriva raselor, doar asa mai poti ridica dmg-ul de pe server. (Asta ca sa nu pui pgm chiar pe toate itemele).

Optional daca vreti 2 curele la pvp gen 1 atac/1 aparare inloc de vs/rez aici voi stiti. De 1-1 nu am zis nimic pentru ca se da duel clasic in general si nu are rost.
SickPuppet
Membru AZ2
Membru AZ2

Joi Noi 08, 2018 9:49 pm

Maasym scrie:
Joi Noi 08, 2018 9:32 pm
Pentru curea trebuie facut slot separat in inventar:).
Si daca se decide sa se adauge curea,de ce doar semi-om? Tinand cont de dmg ul slab in cei cu perso cu aparari de acum, 10% semi-om in plus nu cred ca te ajuta cu mare rahat.(Parerea mea).
Cred ca 2 curele ar fi perfect, una pentru cei ce farmeaza cu bonusuri PVM. Si una pvp mai exact generala , putin pv pe ea nu ar strica si niste tare impotriva raselor, doar asa mai poti ridica dmg-ul de pe server. (Asta ca sa nu pui pgm chiar pe toate itemele).

Optional daca vreti 2 curele la pvp gen 1 atac/1 aparare inloc de vs/rez aici voi stiti. De 1-1 nu am zis nimic pentru ca se da duel clasic in general si nu are rost.

trec direct la sustinerea propunerii celor 2 curele, una pv si semiom alta mobi si ce-o mai fi pe langa nu suna rau #like, mersi de reply
Lexi
Game Master AZ2
Game Master AZ2

Sâm Noi 10, 2018 5:43 pm

Buna idee! Eu sunt pro.
Scrie răspuns