Te așteptăm și pe DISCORD
Echipa Arizona2: click aici
Program Evenimente zilnice: click aici

Evenimente Speciale
Tombola Arizona2: click aici
PvP 1v1 Arizona2: click aici
PvP 7v7 Arizona2: click aici
GiveAway Arizona2: click aici

[CERERE RETRAGERE]

Această categorie este destinată celor care fac parte din echipa Arizona2. ( jucătorii pot lasă reply )
Salut
VIP AZ2
VIP AZ2

Lun Sep 17, 2018 4:59 pm

globulet scrie:
Lun Sep 17, 2018 4:27 pm
Păi față de tine am făcut ceva aici pentru a ajuta comunitatea
Dar tu te ai retras ca un cățel
N am nimic cu Saher ca ne am ajutat reciproc dar daca a inceput da fie nesimtit pot sa fiu si eu
Nu vezi ca vi ati pus pe catei vostri din breasla sa lase reply uri ? Ca doar cei de la voi au mesaje pro.
Hai ca deja vi-am dat prea multa atentie la niste frustratii. V-am pupat copii o sa vedeti ca e mai bine fara voi
Ba eu m-am retras ca voiam [VIP] si voiam pvp ca nu sunt pizda ca tine ! Iti dai seama ca acum ca Help esti sclavu' sv-ului ? PVP n-ai voie , protectie nu ai ,comenzi 2-3 = sclavie ! Si in plus nimic nu te recomanda pentru aceasta functie de sclav, comportament de taran , limbaj de maidan, de scris dansezi bine !
P.S : WildRose te-a facut Help , pardon Sclav !
Imagine
Imagine
JuhaBach
Membru AZ2
Membru AZ2

Lun Sep 17, 2018 6:25 pm

alexamaria622 scrie:
Lun Sep 17, 2018 3:18 pm
globulet scrie:
Lun Sep 17, 2018 2:56 pm
Da până să-mi schimb părerea despre tine/voi
La început erați mielușei și acuma ați prins tupeu
Și toate ăștea au început de la Saher care se oftică că își lua bătaie cu tot cu personalizate luate din miloagă că altfel nu făcea nimic pe sv.
Păcat că nu am făcut ss când l-a pus pe unu să mă omoare că-i dă 500kk doar pentru că n-am vrut să-i zicem ceva și lui.
Urâtă e oftica când primești bătaie cu tot cu personalizate împrumutate ?
De cate ori te am bagat eu in seama pe tine?😂😂😂😂😂 Ca sa imi spui tu mie lucrurile astea?😂😂😂😂
Am urmarit acest circ pe gratis si nu m-am putut stapanii sa nu iti scriu asta : ca bine zici, tu nu bagi in seama pe nimeni ( jucatorii care au nevoie de informatii sau au o problema) .
Maasym
VIP AZ2
VIP AZ2

Lun Sep 17, 2018 9:40 pm

Contra , dati T/C . Nu o bagati in seama :( .
Joc de cateva ore , i-am dat pm e o superbitate de fata .
[OwN]Negru
Fondator AZ2
Fondator AZ2

Mar Sep 18, 2018 8:33 am

Cerere acceptata. Topic inchis!
REGULI PENTRU UTILIZAREA JOCULUI

* Niciun membru al jocului nu poate invoca, drept scuză pentru încălcarea acestui Regulament, faptul că nu ştia de existenţa lui.
* Echipa are dreptul să modifice oricând prevederile Regulamentului; recomandarea noastră ar fi să citiţi periodic prezentul Regulament, pentru a cunoaşte eventualele actualizări oficiale din joc.
* Operatorii de joc au obligaţia să respecte în mod comun deciziile conforme cu prezentul regulament.
* Suntem unicii în măsură să judece ce anume reprezintă o încălcare a regulamentului. Neconformarea cu termenii şi condiţiile de mai jos constituie motiv pentru suspendarea sau dezactivarea contului.
Regulament -> viewtopic.php?f=4&t=2
Închis