Te asteptam pe TeamSpeak:
Imagine
Echipa Arizona2: click aici
Program Evenimente zilnice: click aici
Recrutam Helperi: click aici

Evenimente Speciale
Eveniment Promovare: click aici
PvP 2v2 click aici

Reclamatie [H]Babs

În acest topic puteţi reclama un membru staff.
Închis
poNNt1k
Membru AZ2
Membru AZ2

Vin Dec 07, 2018 3:50 am

Numele caracterului tau :poNNt1k1
Nume GM acuzat :[H]Babs
Motiv : Daca tot esti helper, ajuta-ma cand am nevoie. Si nu ma luati ca nu au nici un bonus, scrie pe ei ca nu au. Dar de fapt ai nevoie de unul. Facem test daca e nevoie de verificare sa va convingeti.
Data si ora :7.12.2018 ora 5:30 AM
Dovada (imagine sau video) :
poNNt1k
Membru AZ2
Membru AZ2

Vin Dec 07, 2018 4:01 am

Astept mute-ul ala ca asa scrie in regulament, ca pot primi mute chiar si ban de 3 zile daca testez capabilitatea unui gm... M-am lamurit si de staff :) , plus, nu e treaba lor, ca helperi, dar eu daca le spun o idee, ei ma pun sa vin si sa scriu automat aici pe forum , ori eu in momentul ala sunt cu breasla si ma bat sau plec sa ma vad cu iubita... ei daca sunt online nu vad dc nu ar transmite unui gm mai mare in grad ideea, daca este una buna cum mi s-a spus de cateva ori...
PoetPvP
Membru AZ2
Membru AZ2

Vin Dec 07, 2018 8:26 am

Dupa parerea mea intrebarea pe care i-ai pus-o e una aiurea. Oare ce bonus ai avea nevoie daca tu joci metin, si presupun ca nu joci de 1 saptamana fiindca ai jucat si pe alte servere zic eu, si te apuci sa testezi capabilitatea unui membru al staff-ului :)

Ai nevoie de bonusurile pvm, bonusurile pvm fiind diavol,vampiri,animale,orci s.a.m.d intelegi ? Asa cum ai costum cu monstri, asa te puteai interesa si la oricine altcineva ca iti trebuie BONUSURILE PVM. Si la dragon, si la azrael, si la orice alt BOSS PVM(Player Vs Monstru ) intelegi ?

Si nu esti in masura tu, ca jucator sa testezi capabilitatea unui membru al staff-ului fiindca nimeni nu o sa se apuce sa iti testeze capabilitatea ta de jucator fiindca dupa intrebarea pe care i-ai pus-o, nu este una extinsa.
poNNt1k
Membru AZ2
Membru AZ2

Vin Dec 07, 2018 1:43 pm

Dragul meu, daca-ti zic ce bonus iti trebuie, razi. Pe langa asta poate sunt un tip care s-a apucat acum de metin si habar nu am de metin. Intrebarea este legata strict de joc, eu sunt de parere ca era si este o intrebare legata de joc la care ar fi trebuit sa-mi raspunda.
Saherinho
Fondator AZ2
Fondator AZ2

Vin Dec 07, 2018 1:51 pm

Probabil Babs a crezut ca o iei la misto vazand ca tu omorasei deja de repetate ori kotidianul, iti trebuie bonusuri pvm logic la kotidian, cele care sunt si pentru azrael, dragon si altele(diavol, vampir, monstrii) dar poti incerca si animale pentru kotidian, o sa-ti creasca putin dmg-ul.
O sa-i zic sa-ti raspunda la intrebari de acum, chiar daca sunt ironice.... pentru a nu mai aparea astfel de probleme, dar daca exagerezi cu ironia si deja faci un test o sa te sanctionez eu personal.

topic closed.
Imagine
Incetati cu intrebarile "Se inchide sv?"
Nu, serverul nu se inchide, din contra, vor urma update-uri frumoase pentru a avea un joc cat mai placut, acelea sunt doar niste zvonuri, nu le mai bagati in seama.

Programul evenimentelor - viewtopic.php?f=4&t=264
Aveti grija la conturi - viewtopic.php?f=4&t=340
Ne poti ajuta cu o sugestie - viewforum.php?f=13
Poti raporta un bug - viewforum.php?f=13
Închis