Te așteptăm și pe DISCORD
Echipa Arizona2: click aici
Program Evenimente zilnice: click aici

Evenimente Speciale
Tombola Arizona2: click aici
PvP 1v1 Arizona2: click aici
PvP 7v7 Arizona2: click aici
GiveAway Arizona2: click aici

Reclamatie Groot

În acest topic puteţi reclama un jucător.
Închis
Alex roua
Membru AZ2
Membru AZ2

Sâm Noi 03, 2018 11:30 am

Numele tău : 2ocM
Numele celui reclamat : Groot
Explicaţia situaţiei : Am dat set de 10 duele pe miza titlu Divine, Domnul Groot a pierdut setul si la final ce sa vezi, imi zice simplu , (Dublu sau Nimic). Nu am mai acceptat urmatorul set pentru ca oricum ar fi fost la fel. intr-un final m-am ales cu un (Pa) si logout
Dovadă (poză): Poza nr 1 http://prntscr.com/ldw58w Poza nr 2 http://prntscr.com/ldw5js
Alte adăugări (ce sancţiune crezi că merită): Last stafful sa decida sanctiunea, nu prea ma intereseaza cum va fi sanctionat (daca va fi) dar totus ar trebui sa fie putin invatat minte si sa nu mai gandeasca, ca un copil !!
Mersi fain
Veloce
Membru AZ2
Membru AZ2

Sâm Noi 03, 2018 11:45 am

2ocM asta a pierdut si cu mine duele si nu a platit nimic. KARMA MAN
Maasym
VIP AZ2
VIP AZ2

Sâm Noi 03, 2018 2:50 pm

Un duel de gen-ul pe miza , il faceti pe propria piele. Cand mergeti sa faceti acest duel trebuie sa va ganditi si asumati in acelasi timp ca e posibil sa nu vi se dea premiul.
E simpla rezolvarea , faceti cu intermediar cu un staff ceva...si aia e.

P.s-> Nu cred ca va fi sanctionat , nu prea are de ce ....stiati amandoi in ce va bagati.
[OwN]Negru
Fondator AZ2
Fondator AZ2

Sâm Noi 03, 2018 4:03 pm

Raspunsul l-ati primit de la Maasym.

Topic inchis!
REGULI PENTRU UTILIZAREA JOCULUI

* Niciun membru al jocului nu poate invoca, drept scuză pentru încălcarea acestui Regulament, faptul că nu ştia de existenţa lui.
* Echipa are dreptul să modifice oricând prevederile Regulamentului; recomandarea noastră ar fi să citiţi periodic prezentul Regulament, pentru a cunoaşte eventualele actualizări oficiale din joc.
* Operatorii de joc au obligaţia să respecte în mod comun deciziile conforme cu prezentul regulament.
* Suntem unicii în măsură să judece ce anume reprezintă o încălcare a regulamentului. Neconformarea cu termenii şi condiţiile de mai jos constituie motiv pentru suspendarea sau dezactivarea contului.
Regulament -> viewtopic.php?f=4&t=2
Închis