Te asteptam pe TeamSpeak:
Imagine
Echipa Arizona2: click aici
Program Evenimente zilnice: click aici
Recrutam Helperi: click aici

Evenimente Speciale
Eveniment Promovare: click aici
PvP 2v2 click aici

pvp in farm map

În acest topic puteţi reclama un jucător.
Închis
DigitalDemon
Membru AZ2
Membru AZ2

Mar Noi 13, 2018 8:54 pm

Numele tău (pe joc): DigitalDemon
Numele celui reclamat (pe joc): AndrewGamez
Explicaţia situaţiei: farmez in 2 mape diferite cu 2 conturi cea ce nu cred ca e ilegal si unii copii in loc sa se bata in map 1 imi omoara farmerul :|
Dovadă (poză/video):
Alte adăugări (ce sancţiune crezi că merită): orice , doar sa inteleaga ca la farm nu e ok sa te bati si sa imi omori playerul , wooow !
[OwN]Negru
Fondator AZ2
Fondator AZ2

Mar Noi 13, 2018 11:04 pm

O sa adaugam o mica protectie in mapele de farm, o sa lasam mai multe detalii despre aceasta in curand.

Player-ul respectiv o sa primeasca un avertisment. Multumim!

Topic inchis!
REGULI PENTRU UTILIZAREA JOCULUI

* Niciun membru al jocului nu poate invoca, drept scuză pentru încălcarea acestui Regulament, faptul că nu ştia de existenţa lui.
* Echipa are dreptul să modifice oricând prevederile Regulamentului; recomandarea noastră ar fi să citiţi periodic prezentul Regulament, pentru a cunoaşte eventualele actualizări oficiale din joc.
* Operatorii de joc au obligaţia să respecte în mod comun deciziile conforme cu prezentul regulament.
* Suntem unicii în măsură să judece ce anume reprezintă o încălcare a regulamentului. Neconformarea cu termenii şi condiţiile de mai jos constituie motiv pentru suspendarea sau dezactivarea contului.
Regulament -> viewtopic.php?f=4&t=2
Închis