Te asteptam pe TeamSpeak:
Imagine
Echipa Arizona2: click aici
Program Evenimente zilnice: click aici
Recrutam Helperi: click aici

Evenimente Speciale
Eveniment Promovare: click aici
PvP 2v2 click aici

[Cerere Helper] - Domin [ACCEPTAT]

Recrutarile pentru helperi sunt inchise momentan!.
Închis
MDDomin
Membru AZ2
Membru AZ2

Sâm Dec 01, 2018 9:36 pm

▸ Nume:Miklos Dominik
▸ Nickname din joc:Domin
▸ Skype/Discord/Altele: Skype: live:solkimkinimod / Discord: MDDomin#7305
▸ Care este vârsta ta și daca ne poți spune cateva lucruri despre tine?:16 ani.Am o fire calma imi place sa vorbesc cu playerii si sa ma ocup de sv.Joc de 10 ani pe calculator . Sunt mare no-lifer deci pot sa ma ocup de server mai mereu.
▸ Minute jucate (print):
▸ Numărul aproximativ de ore pe care îl poți petrece online pe zi: 6-8 ore/zi.
▸ Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu.
▸ Ce părere ai despre staff-ul actual?:De treaba.
▸ Ai mai avut vreodată aceasta experiență?(ce rol ai avut)?:Am mai fost Helper pe sv mai mici.
▸ Consideri ca ai o gandire matură?: Da , putin fumat dar da.
▸ Explică în cateva cuvinte ce semnifică pentru tine "munca în echipă": A coopera cu alti membri pentru a da roade bune. ;)
▸ Poţi face faţă unui mediu stresant/agitat(dacă da, de ce crezi asta)?: Da, pot lucra linistit in cele mai stresante cazuri si am un temperament bun.
▸ De ce ți-ar facea plăcere să fii in staff-ul arizona2?:Imi place treaba de helper,mereu mi-a placut.Imi face placere sa ajut serverul/playerii si mi-ar placea sa fiu si eu folositor macar o singura data.
▸ Cât la % cunoşti serverul?(cum ai ajuns la concluzia respectivă)?:95%
▸ Cum crezi tu ca ai stilul de abordare a unei probleme?:Am un stil de abordare linistita nu imi pierd calmul si nu injur.
▸ De ce crezi că meriți să primești rolul de helper / Cu ce crezi tu că se ocupă acesta?: Merit rolul de helper fiindca sunt activ pe server si pot ajuta playerii in orice moment.Cu ce crezi tu că se ocupă acesta? Cred ca ma v-oi ocupa cu ajutatul playerilor si sa am grija de cei care fac reclame.
▸ Ce plus ai putea aduce echipei staff arizona2 în momentul de față?:Ma pot ocupa aproape toata ziua de server asa ca majoritatea staff-ului se pot odihni umpic. ;)
▸ Ești conștient că daca vei fi acceptat o să renunți la rolul de a fi un player normal?:Da
▸ Ești conștient ca odata ce vei intra în staff, nu mai trebuie să porți certuri cu alti playeri normali, dușmănia trebuie sa dispară?:Da
▸ Alte precizări?:Da.As putea sa ma ocup si de evenimentul propus mai demult care i-a placut lui Saherinho.
Ultima oară modificat Dum Dec 02, 2018 8:54 pm de către MDDomin, modificat de 3 ori în total.
Ralvero
Moderator AZ2
Moderator AZ2

Dum Dec 02, 2018 10:57 am

Contra sub 5k minute si varsta minima e 18 ani.
Imagine
BaditaTraian
Membru AZ2
Membru AZ2

Dum Dec 02, 2018 1:09 pm

pro
PhaitRO
Membru AZ2
Membru AZ2

Dum Dec 02, 2018 5:48 pm

Sunt Pro(Accest om as vrea s-a devina helper pentru ca este intelligent,matur chiar daca are 16 ani si responsabil)!!!!
xIoanaa
Moderator AZ2
Moderator AZ2

Dum Dec 02, 2018 5:50 pm

Contra. Nu te-am vazut pana acum prin map1.
Imagine
MDDomin
Membru AZ2
Membru AZ2

Dum Dec 02, 2018 7:17 pm

Ioana, mi-ai dat contra pentru ca nu ma vezi prin map1.Aici stau mai mereu de fiecare data cand sunt on,sper ca te-am convins.Chiar si in momentul de fata stau aici.Poti sa te convingi.Multumesc de opinia ta.Noapte buna!
Saherinho
Fondator AZ2
Fondator AZ2

Lun Dec 03, 2018 1:03 pm

Acceptat, ai avut un plus si pentru ca ai facut acele reclame + dorinta de implicare, cred ca meriti un loc in staff.
O sa fii in teste 5-6 ca toti ceilalti pentru a ma asigura de activitatea, comportamentul cat si limbajul vostru pe server.
Imagine
Incetati cu intrebarile "Se inchide sv?"
Nu, serverul nu se inchide, din contra, vor urma update-uri frumoase pentru a avea un joc cat mai placut, acelea sunt doar niste zvonuri, nu le mai bagati in seama.

Programul evenimentelor - viewtopic.php?f=4&t=264
Aveti grija la conturi - viewtopic.php?f=4&t=340
Ne poti ajuta cu o sugestie - viewforum.php?f=13
Poti raporta un bug - viewforum.php?f=13
Închis