[ CERERE HELPER ] - Escorsy [ACCEPTAT]

Recrutarile pentru helperi sunt inchise momentan!.
Închis
Escorsy
Membru AZ2
Membru AZ2

Vin Feb 08, 2019 12:40 am

▸ Nume: Cosmin
▸ Nickname din joc: Escorsy
▸ Skype/Discord/Altele: Skype: cosmin.jack1
▸ Care este vârsta ta și daca ne poți spune cateva lucruri despre tine?: Salut ma numesc Cosmin, locuiesc in orașul Pitești Județul Argeș, am 21 de ani,sunt pasionat de mașini, sunt o persoana dinamica, serioasa, imi place sa glumesc, ma integrez repede într-un grup nou, sunt extrem de serios când trebuie, imi plac provocările noi, sunt dispus sa ajut pe oricine fără a obține ceva in schimb, sunt pasionat de sporturile de contact( am practicat majoritatea acestor sporturi ) . Nu mi place sa fiu mințit, accept orice gluma când este cazul, nu ma supăr din orice, sunt foarte răbdător !
▸ Minute jucate (print):
▸ Numărul aproximativ de ore pe care îl poți petrece online pe zi: minim 4-5 ore in Weekend și mai mult
▸ Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Da, am primit ban deoarece am făcut “mișto”pe tema noilor costume implementate, in momentul de fata regret acel moment de scăpare, și totodata imi asum ceea ce am făcut și am sa arat ca nu se va mai întâmpla niciodată .
▸ Ce părere ai despre staff-ul actual?: Sunt niște oameni extraordinari, foarte serioși și de fiecare data când am apelat la ajutorul lor, m au ajutat cu promptitudine !
▸ Ai mai avut vreodată aceasta experiență?(ce rol ai avut)?: Da, tot gradul de helper dar cu ceva timp in urma
▸ Consideri ca ai o gandire matură?: Da !
▸ Explică în cateva cuvinte ce semnifică pentru tine "munca în echipă": Din punctul meu de vedere, munca in echipa in orice fel de domeniu, ca este un joc sau o firma sau orice altceva este foarte importantă deoarece când sunt mai multe ideei sau mai multe acțiuni, sansa la reușite este mai mare. Fiind mai multe păreri date despre un anumit subiect, sansa pentru o alegere incorecta scade deoarece “ unde sunt mulți puterea creste “ . Sunt de părere ca munca in echipa este și un mod de a cunoaște omul mai bine, având mult mai multe interacțiuni cu o persoana sau cu mai multe .
▸ Poţi face faţă unui mediu stresant/agitație(dacă da, de ce crezi asta)?: Da, deoarece sunt o persoana serioasa, calma, responsabila și nu cedez ușor.
▸ De ce ți-ar facea plăcere să fii in staff-ul arizona2?: Mi-ar plăcea sa fac parte din acest staff deoarece, gamemodul este super mișto, băieții dar și fetele sunt foarte de treaba, imi doresc sa ajut jucătorii noi cu informațiile pe care le dețin despre server .
▸ Cât la % cunoşti serverul?(cum ai ajuns la concluzia respectivă)?: Consider ca, cunosc server ul in proporție de 80%
▸ Cum crezi tu ca ai stilul de abordare a unei probleme?: In general, când dau de vreo problema, ma comport ca atare, adică devin foarte serios, ma gândesc la toate metodele de rezolvare a problemei și după aceea aleg varianta cea mai potrivită pentru rezolvarea ei .
▸ De ce crezi că meriți să primești rolul de helper / Cu ce crezi tu că se ocupă acesta?: Cum am spus și in descrierea personală, sunt o persoana serioasa, capabilă sa lucrez in stres, nu ma dau bătut repede. Funcția de helper se ocupa cu ajutarea jucătorilor de pe server .
▸ Ce plus ai putea aduce echipei staff arizona2 în momentul de față?: O buna stare de dispoziție, un membru serios și ordonat in plus, o mâna de ajutor serioasa și capabilă pentru funcția de Helper .
▸ Ești conștient ca odata ce vei intra în staff, nu mai trebuie să porți certuri cu alti playeri normali, dușmănia trebuie sa dispară?: Da sunt conștient, și nici in prezent sau in trecut nu am avut certuri de orice natura cu alți jucătorii !
▸ Alte precizări?: Mulțumesc anticipat !
Diana
Moderator AZ2
Moderator AZ2

Vin Feb 08, 2019 11:22 am

Pro, merita o sansa. ;)
Imagine
Nobil Fratele
Designer AZ2
Designer AZ2

Vin Feb 08, 2019 12:34 pm

PRO, minutele se pot face.
Imagine
Lexi
Game Master AZ2
Game Master AZ2

Vin Feb 08, 2019 1:56 pm

Un pro și de la mine, se vede că ai o gândire destul de matură și consider că meriți o șansă.
kennykdm
Helper AZ2
Helper AZ2

Vin Feb 08, 2019 3:31 pm

PRO
Meriți o sansa , mult succes sper sa te tii de treaba
Trebuie sa iti mearga capu , daca vrei sa iti mearga gura
Imagine
Saherinho
Fondator AZ2
Fondator AZ2

Vin Feb 08, 2019 7:52 pm

Imagine
- cererea este bine gandita, dar exista unele greseli gramaticale care mi-au sarit in ochi destul de mult.
- ai o varsta care trebuie luata in considerare
- voturile pozitive ale colegilor mei care ma impiedica sa te resping.

In teste 3 zile, o sa-ti fie acordat tagul de helper dar in aceste 5 zile se te astepti la anumite teste.
Imagine
Închis