reclamatia AndreeaXsz

În acest topic puteţi reclama un jucător.
Închis
Koze
Membru AZ2
Membru AZ2

Lun Feb 11, 2019 7:19 pm

· Numele tau: Koze
· Numele celui reclamat: AndreeaXsz
· Motivul pentru care il reclami: sa-mi explice cineva cum da aia 11 k hitu si eu am full sageti , talismanul , etc , si cu petul mai scadea putin de la 11k :)))) rez la pgm 35 ca nu am freza , am inteles , dar in altii fara acel rez la pgm dadea si mai mult dmg .
· Dovada(Poze / Video): .... http://i67.tinypic.com/11aj0ht.png ... uitati-va la secunda 3 , cum imi da dmg fara sa miste pumnalele , daca e cazu o dau si cu incetinitorul sa se vada clar ca e seend sau x sau nu-mi pasa ce e . uite ca ne creste dmg la 15k . cum ??? ca nu aveam pet nici acum , nici in celalalt video cu arcul , doar in cel cu pumnalele aveam si petul cu 8 pumnal :))))

nu fratele meu is itm lui si el are iteme de zeu , uitate ba copile la aia cum da in mine fara sa miste pumnalele :)))))))

macar taceti si nu mai acoperiti playeri aiurea si nu interveniti sa comentati la o reclamatie care nu va priveste pe voi . aia are si seend si x ;)
Alte precizari: ceva nu e in regula , sau aia cu skilluri de 100k ....
Ultima oară modificat Mar Feb 12, 2019 5:54 pm de către Koze, modificat 1 dată în total.
Memphis
Membru AZ2
Membru AZ2

Lun Feb 11, 2019 10:52 pm

Prietene.. la acuzatia de send, eu zic sa ti-o retragi pana nu te faci de ras cu netu ala ce-l ai. Se observa clar ca pana si aia de "kill" apare cu intarziere, deci nu te mira ca si dmg iti apare cu intarziere si bagi acuzatii de send.
Imagine
Koze
Membru AZ2
Membru AZ2

Mar Feb 12, 2019 4:25 am

o sa til dau pe incetinitor sa vezi copilas , apoi zimi mie de reteaua mea :)))) care presupui tu ca e naspa :))))) si dmg-ul ??? alti dau 2 k hit , aia da 15 ?? cu aceleasi itm ?? =)))) mai taci drecu ... cat are pgm 400% ??? dupa masa , ca acum plec la munca . si nu apare dmg cu intarziere , numa ca esti un copil ce se baga in seama la un topic unde nu ai ce te baga ;)
Ultima oară modificat Mar Feb 12, 2019 10:08 am de către Koze, modificat 1 dată în total.
Maasym
VIP AZ2
VIP AZ2

Mar Feb 12, 2019 7:31 am

Faza cu send ul zic sa o lasi moarta ca nu are asa ceva. Are doar itemele mele cat se joaca 1 ora 2, te duci farmezi frumos pentru costumul si freza cea noua,faci frumos talisman/scut si toate draciile si gata inloc de 11k iei 4k mare branza.
Sau alta varianta....farmezi frumos,strangi niste banuti iti cumperi un perso te duci cu 5Euroi la Negru iti mareste frumos bonusurile la 50%( 25-25) si aia e avand optiunea sa iti pui ce bonusuri vrei tu :) Si asa sigur vei rezista. Alti jucatori primesc dmg mult mai mic :)...un exemplu fiind dl State ia 1,7 sageata deci totul bine si frumos se pare. ( Chiar si de pe war cu aceleasi iteme evident primeste 4k maxim :)

Daca te-ai fi interesat ai fi vazut ca nu are nimic si ca ala e dmg ul pe server cu noile "update-uri" (Stiu sigur pentru ca de la mine a avut) :)

"Uitati-va la secunda 3 s.a.m.d" Daca ala e send eu ma fac popa, pup!

P.S-> Uite de exemplu scutul nu are nici o treaba cu ninja, pune-ti frate scut ninja si ai sa vezi ca ai -2k dmg si daca tot ai filmat, de ce n ai filmat si lista bonusurilor? Ca vad ca itemele nu le ai toate pe tine .....deci?

Daca mai aveai 25% rez de pe freza mai scadeai 2k dmg,2k de la scut,si daca mmai cautam mai gasim deci 11-4=7 Cu putin noroc cautam si ajungem cum am zis mai sus la 4k. Si na acum nu o lua in nume de rau,astea s itemele.
Koze
Membru AZ2
Membru AZ2

Mar Feb 12, 2019 5:58 pm

Maasym scrie:
Mar Feb 12, 2019 7:31 am
Faza cu send ul zic sa o lasi moarta ca nu are asa ceva. Are doar itemele mele cat se joaca 1 ora 2, te duci farmezi frumos pentru costumul si freza cea noua,faci frumos talisman/scut si toate draciile si gata inloc de 11k iei 4k mare branza.
Sau alta varianta....farmezi frumos,strangi niste banuti iti cumperi un perso te duci cu 5Euroi la Negru iti mareste frumos bonusurile la 50%( 25-25) si aia e avand optiunea sa iti pui ce bonusuri vrei tu :) Si asa sigur vei rezista. Alti jucatori primesc dmg mult mai mic :)...un exemplu fiind dl State ia 1,7 sageata deci totul bine si frumos se pare. ( Chiar si de pe war cu aceleasi iteme evident primeste 4k maxim :)

Daca te-ai fi interesat ai fi vazut ca nu are nimic si ca ala e dmg ul pe server cu noile "update-uri" (Stiu sigur pentru ca de la mine a avut) :)

"Uitati-va la secunda 3 s.a.m.d" Daca ala e send eu ma fac popa, pup!

P.S-> Uite de exemplu scutul nu are nici o treaba cu ninja, pune-ti frate scut ninja si ai sa vezi ca ai -2k dmg si daca tot ai filmat, de ce n ai filmat si lista bonusurilor? Ca vad ca itemele nu le ai toate pe tine .....deci?

Daca mai aveai 25% rez de pe freza mai scadeai 2k dmg,2k de la scut,si daca mmai cautam mai gasim deci 11-4=7 Cu putin noroc cautam si ajungem cum am zis mai sus la 4k. Si na acum nu o lua in nume de rau,astea s itemele.
mai comenteaza acum copile . nu-mi pasa ca nu am scut ninja , si alti playeri au iteme din alea si nu-mi da nimeni 15k hit pe sageata si nu da asa cu pumnalele asa ca vezi-ti de joc si nu te mai baga tu cu romanele tale care nu sunt nici interesante nici de calitate . uitate la toate video unde am aceleasi itm si da si 15 si asa mai departe , eu am doar un set de generala si cu alea stau in map si nu imi da lumea 15 si 11 pe hit . decat ea :)))))) a drecu iteme , merg numai la ea , altii nu au ma itm de alea ??:)))
Maasym
VIP AZ2
VIP AZ2

Mar Feb 12, 2019 7:12 pm

Pai vino ca iti dau si eu, si sa-ti peste de scut ul ala metinistule ;)
Altii nu au dat ca nu au vrut. cand or sa vrea or sa-ti dea 100k nu 15k.
Koze
Membru AZ2
Membru AZ2

Mie Feb 13, 2019 9:24 am

Masym, al4lea video te contrazice copile. Fi antena cum da dmg și câteva miss, ma tine doar pe jos și nu mișcă lamele. Copiilor am jucat 10 ani metin pe multe servere și știu ce e seendul. Și e dat video la 56% din viteza normala, se vede clar ca ma tine pe jos și da dmg/miss fără sa miște lamele. Punct. Tu insinuezi ca nu aveam săgeți pe itm?😂😂😂😂 Dacă îți lipsește 15% de pe un item deja discutam despre dmg, am 2 seturi, unu cu săgeți, mâini sabie pumnal, și unu cu săgeți sabie pumnal clopot. Deci am săgeți pe iteme. Da frate cu setu de generala stau în map,
nu cu scuturi și chestii pt seturi, uitate la video cu aceleași itm pe mine dau 4 player în mine și nimeni nu da 15k hit.
Maasym
VIP AZ2
VIP AZ2

Joi Feb 14, 2019 12:16 am

Vad ca insisti mai mult pe send, fratele meu daca ala e send eu ma fac popa si arunc toate itemele le sterg iti dau contul,du-te tare metinistule ca nu are rost sa ma mai contrazic cu tine,asteptam aici o decizie si gata. Daca tu zici ca ala e send iti dau un staf....lasate frate de metin.
Memphis
Membru AZ2
Membru AZ2

Joi Feb 14, 2019 6:51 pm

Hai ma baga cu incetinitoru, sa vedem. fitiar netu al dracu de copac. nu stii sa faci diferenta dintre HIGH PING ( probleme de internet ) si SEND.
Lasa-te omule.
Imagine
Saherinho
Fondator AZ2
Fondator AZ2

Vin Feb 15, 2019 2:42 pm

Asta este dmg-ul acum pe server... nu pot face nimic, din pacate.

Acolo nu este send nici vreun alt anumit hack, dmg-ul este normal pentru itemele pe care le are iar lagul pe care tu il ai probabil ti-a dat de gandit ca are send, am lasat reclamatia deschisa atata timp pentru ca am vrut sa raspunda Negru, dar a trecut ceva timp deci o sa inchid eu reclamatia, nimeni nu o sa fie sanctionat, asta este situatia... nu am ce face.

topic closed.
Imagine
Închis